Для водіїв

4 шт.

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення
 1. БІЛЕТИ. Екзаменац завд. д/підг. водіїв катег. АВ

  БІЛЕТИ. Екзаменац завд. д/підг. водіїв катег. АВ

  150,00 грн.
  У книзі містяться екзаменаційні завдання для кандидатів у водії транспортних засобів категорій А і В. Білети призначені для перевірки знань з Правил дорожнього руху, основ безпечного керування транспортними засобами, надання першої медичної допомоги постраждалим у ДТП, а також законодавчих актів, які стосуються відповідальності за порушення Правил і безпеки дорожнього руху. Перевірку знань Правил та інших нормативних актів у сфері безпеки дорожнього руху передбачено Інструкцією про порядок приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами та видачі посвідчень водія, затвердженою наказом МВС України № 515 від 07.12.2009. Перелік запитань у білетах цієї книги відповідає завданням, затвердженим наказом Департаменту ДАІ МВС України № 76 від 17.05.2013 для складання іспитів на право керування транспортними засобами. У кінці книги наведено таблиці кодів правильних відповідей з посиланнями на пункти Правил дорожнього руху або законодавчих актів України з урахуванням усіх внесених змін (зокрема постанов Кабінету Міністрів України № 111 від 11.02.2013 та № 136 від 06.03.2013).
 2. Правила дорожнього руху України 2016. Всі останні зміни
 3. Правила дорожнього руху.2014. Коментар в малюнках

  Правила дорожнього руху.2014. Коментар в малюнках

  50,00 грн.
  Посібник містить детальні ілюстровані пояснення до чинних Правил дорожнього руху України (зі змінами і доповненнями, затвердженими постановами Кабінету Міністрів України № 111 від 11 лютого 2013 року та № 136 від 6 березня 2013 року), які допоможуть краще засвоїти матеріал і ефективно застосовувати його на практиці. Органічна єдність офіційного тексту ПДР і коментарів у малюнках полегшить вивчення ПДР, що своєю чергою дозволить водію краще орієнтуватися в реальних дорожніх ситуаціях, швидко і правильно приймати рішення. Видання доповнено необхідними для водіїв додатками: «Дорожні знаки», нова «Дорожня розмітка» (коментар у малюнках), «Сигнали регулювальника» (пояснення), «Дії водія транспортного засобу при ДТП», таблиця штрафів і відповідальності за порушення ПДР. Книга буде корисною всім, хто навчається в автошколі чи на курсах підготовки водіїв, працівникам автотранспортних підприємств, а також автомобілістам зі стажем для підвищення кваліфікації. Формат PDF з можливістю пошуку і копіювання тексту.
 4. Тести з ПДР.Офіційні екзаменаційні запитання для складання іспитів за всіма категоріями.

  Тести з ПДР.Офіційні екзаменаційні запитання для складання іспитів за всіма категоріями.

  265,00 грн.
  Офіційні экзаменаційні запитання для складання іспитів за всіма категоріями водіїв. Сучасна система підготовки водіїв: Повна відповідність новим экзаменаційним запитанням, Білеты які дозволяють самостійно підготуватися до успішного складання нового іспиту в будь-якому сервісному центрі МВС України, Тестові завдання з Правил дорожнього руху, що відповідають чинним програмам навчання в автошколах для всіх категорій прав. Створено з урахуванням побажань викладачів автошкіл.

4 шт.

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення