Іспити

Товари від 1 до 12 з 81

товарів на стор.
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення
 1. Історія України. Готуємося до ЗНО. 1715 тестових завдань та відповідей

  Історія України. Готуємося до ЗНО. 1715 тестових завдань та відповідей

  135,00 грн.
  У збірнику подано 1715 тестових завдань, а також додано 150 тестових завдань з ілюстраціями та мапами з історії України. Усі тестові завдання пропорційно дібрані до основних тем загальноосвітніх навчальних програм, програми зовнішнього незалежного оцінювання та програм вступних іспитів до українських вищих навчальних закладів. Посібник призначений для самостійної підготовки випускників та абітурієнтів до зовнішнього незалежного тестування з історії України. Фактичний матеріалцих завдань спирається на зміст підручників для загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених Міністерством освіти і науки України. У кінці збірника до всіх завдань подано відповіді. Для учнів, випускників шкіл, абітурієнтів, учителів та студентів.
 2. Англійська мова. Довідник + тести. Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО

  Англійська мова. Довідник + тести. Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО

  165,00 грн.
  Довідник укладено відповідно до чинних програм для загальноосвітніх навчальних закладів з англійської мови, затверджених Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та переліку тем, які увійшли до програми зовнішнього оцінювання з англійської мови. У посібнику подано теоретичний матеріал з розділів: "Фонетика", "Лексика", "Граматика", "Використання мови", "Словотвір", "Поради до екзамену, тестування", "Читання", "Письмо", а також тестові завдання для формування практичних навиків виконання тестів у форматі ЗНО. Для учнів випускних класів, які готуються до вступу у вищі навчальні заклади, учнів, які мають бажання поглибити рівень володіння англійською мовою, студентів та вчителів.
 3. Біологія. Довідник + тести. Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО

  Біологія. Довідник + тести. Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО

  175,00 грн.
  Матеріал довідника викладено згідно з програмою зовнішнього незалежного оцінювання з біології, створеної на основі чинної програми з біології для 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Теоретичний матеріал розподілено на 5 тематичних розділів "Загальна характеристика живої природи", "Молекулярний рівень організації життя", "Клітинний рівень організації життя", "Організмений рівень організації життя", "Надорганізмені рівні життя", які в свою чергу розподілено за темами. Теми супроводжуються ілюстраціями і тестовими завданнями для перевірки знань. Довідник також містить практичні роботи для формування умінь розвязування задач з біології. Довідник пропонується учням випускних класів, які готуються до вступу у ВУЗи, учням, які мають бажання поглибити знання з біології, студентам першокурсникам для повторювання матеріалу.
 4. Біологія. Навчальний посібник для всіх

  Біологія. Навчальний посібник для всіх

  145,00 грн.
  Викладено основні положення загальної біології, ботаніки, зоології, анатомії та фізіології людини. Наведено тестові завдання з усіх розділів курсу. Для учнів 10—11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Може бути корисним учням спеціалізованих шкіл, ліцеїв, гімназій та коледжів. Посібник уже багато років є базовим при підготовці абітурієнтів до вступних іспитів.
 5. Відповіді до підсумкових контрольних робіт для ДПА з біології. 9 кл.2017

  Відповіді до підсумкових контрольних робіт для ДПА з біології. 9 кл.2017

  30,00 грн.
  У збірнику вміщено умови та відповіді до тридцяти варіантів атестаційних робіт з біології. Завдання укладено відповідно до чинної програми з біології для 9 класу. Для учнів 9-х класів, учителів біології.
 6. Відповіді до підсумкових контрольних робіт для ДПА з біології. 9 клас ПП. 2016

  Відповіді до підсумкових контрольних робіт для ДПА з біології. 9 клас ПП. 2016

  20,00 грн.
  У збірнику вміщено умови та відповіді до тридцяти варіантів атестаційних робіт з біології. Завдання укладено відповідно до чинної програми з біології для 9 класу. Для учнів 9-х класів, учителів біології.
 7. Відповіді до підсумкових контрольних робіт для ДПА з математики. 9 клас ПП.2016

  Відповіді до підсумкових контрольних робіт для ДПА з математики. 9 клас ПП.2016

  30,00 грн.
  У посібнику подано відповіді до завдань ДПА з математики за збірником М. В. Березняк. Підсумкові контрольні роботи для ДПА з математики. 9 клас. — Тернопіль : Підручники і посібники, 2016. Для вчителів математики та учнів 9 класів.
 8. Відповіді до підсумкових контрольних робіт для ДПА з української літератури. 9 клас ПП
 9. Відповіді до підсумкових контрольних робіт з географії. 9 клас ПП
 10. Довідник з математики для вступників до коледжів, технікумів, училищ на базі 9 класів. Вступні тести та відповіді

  Довідник з математики для вступників до коледжів, технікумів, училищ на базі 9 класів. Вступні тести та відповіді

  25,00 грн.
  У пропонованому довіднику подано програму з математики, основні означення, теореми та формули в обсязі основної школи, варіанти відповідей на питання усного іспиту з математики, зразки розв’язування практичних завдань, завдання для самоконтролю, визначення і формули. Для вступників до коледжів, технікумів, училищ, учнів загальноосвітніх шкіл, студентів вищих навчальних закладів, учителів та викладачів.
 11. ДОВІДНИК МІНІ: Історія України до ЗНО 2016

  ДОВІДНИК МІНІ: Історія України до ЗНО 2016

  30,00 грн.
  Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з історії України для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО. У виданні у стислій формі представлено теоретичні відомості та різноманітні словниково-довідкові матеріали з історії України (від найдавніших часів до наших днів). Для абітурієнтів, учнів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
 12. ДОВІДНИК МІНІ: Англійська мова до ЗНО 2016

  ДОВІДНИК МІНІ: Англійська мова до ЗНО 2016

  30,00 грн.
  Міні-довідник з англійської мови складається із чотирьох розділів: фонетика, лексика, граматика, орфографія та пунктуація. Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Для учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій, абітурієнтів, студентів, учителів і широкого кола людей, які вивчають англійську мову та прагнуть ефективними методами перевірити рівень сформованості іншомовної комунікативної компетенції.

Товари від 1 до 12 з 81

товарів на стор.
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення