Різне

Товари від 1 до 12 з 139

товарів на стор.
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення
 1. English Reader. Книга для читання англійською мовою. 6 кл. ПП

  English Reader. Книга для читання англійською мовою. 6 кл. ПП

  30,00 грн.
  Книга для домашнього читання англійською мовою містить 15 текстів (казки, оповідання), а також вірші, загадки, прислів’я для формування навичок читання на середньому рівні. Вправи систематизовано за рубриками, що сприяє кращому розумінню тексту, засвоєнню складних граматичних явищ англійської мови, розвитку творчих здібностей учнів. Для учнів 6 класу загальноосвітніх шкіл та вчителів англійської мови.
 2. English Reader: Книга для читання англійською мовою. 7 клас ПП

  English Reader: Книга для читання англійською мовою. 7 клас ПП

  30,00 грн.
  Книга для домашнього читання англійською мовою містить 20 українських народних казок, а також вірші, загадки, прислів’я для формування навичок читання на середньому рівні. Вправи систематизовані за рубриками, що сприяє кращому розумінню тексту, засвоєнню складних граматичних явищ англійської мови, розвитку творчих здібностей учнів. Повторюваність англійської лексики і граматичних конструкцій сприятиме формуванню сталих лексичних навичок читання, а також кращому закріпленню навчального матеріалу підручника англійської мови для учнів 7 класу. Книга містить посторінкові коментарі, список прислів’їв, використаних у книзі та відповіді до деяких завдань. Для учнів 7 класу загальноосвітніх шкіл та вчителів англійської мови.
 3. English Reader: Книга для читання англійською мовою.2 клас ПП

  English Reader: Книга для читання англійською мовою.2 клас ПП

  28,00 грн.
  Книжка містить тексти, які будуть формувати навички читання на початковому рівні. Вправи дадуть учням змогу не лише засвоїти граматичні явища англійської мови, а й розвинути їхні творчі здібності. Книжка яскраво ілюстрована, містить вірші, загадки, зміст яких пов'язаний з тематикою текстів. Для учнів 2 класу загальноосвітніх середніх шкіл та вчителів англійської мови.
 4. Інформатика 7кл. Робочий зошит (до підр. Ривкінд)

  Інформатика 7кл. Робочий зошит (до підр. Ривкінд)

  20,00 грн.
  Зошит містить запитання та різноманітні типи завдань для узагальнення та перевірки знань, вправи для удосконалення навичок роботи з комп’ютером до кожного уроку інформатики. Для підвищення інтересу до вивчення предмета в зошиті запропоновано ребуси, кросворди.
 5. Абетка. 33 картки. А5 "Зірка"
 6. Азбука в малюнках. Набір карток 30шт.

  Азбука в малюнках. Набір карток 30шт.

  38,00 грн.
  Під час гри з картками дитині пропонують: -розглянути малюнок і назвати, що на ньому зображено -виділити перший звук в слові і букву, яка позначає цей звук -розглянути велику і маленьку букви -прочитати слово на картці
 7. Алгебра 7 клас: Вправи. Самостійні роботи. Тематичні контрольні роботи. Завдання для експрес-контролю.

  Алгебра 7 клас: Вправи. Самостійні роботи. Тематичні контрольні роботи. Завдання для експрес-контролю.

  52,00 грн.
  У посібнику запропонована повна добірка матеріалів з алгебри 7-го класу відповідно до шкільної програми: вправи, рівневі самостійні роботи, тематичні контрольні роботи та завдання для експрес-контролю знань. Призначений для вчителів, методистів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
 8. Алгебра 8 клас. Вправи. Самостійні роботи. Тематичні контрольні роботи. Завдання для експрес-контролю 2016

  Алгебра 8 клас. Вправи. Самостійні роботи. Тематичні контрольні роботи. Завдання для експрес-контролю 2016

  52,00 грн.
  У посібнику запропонована повна добірка матеріалів з алгебри 8-го класу відповідно до шкільної програми: вправи, рівневі самостійні ро¬боти, тематичні контрольні роботи та завдання для експрес-контролю знань. Призначений для вчителів, методистів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
 9. Алгебра і геометрія. 8 кл.Темат.контр.роб.і завдання для експрес-контролю.

  Алгебра і геометрія. 8 кл.Темат.контр.роб.і завдання для експрес-контролю.

  60,00 грн.
  У посібнику запропонована добірка завдань для проведення тематичного оцінювання з алгебри і геометрії учнів 8-го класу. Тексти завдань складено відповідно до діючої програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів, за чинними в Україні підручниками. Призначений для учнів загальноосвітніх середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, для абітурієнтів, а також учителів і методистів.
 10. Алгебра і початки аналізу в означеннях,таблицях і схемах 7-11кл. С-я "Рятівничок"

  Алгебра і початки аналізу в означеннях,таблицях і схемах 7-11кл. С-я "Рятівничок"

  30,00 грн.
  Посібник містить основні положення шкільного курсу алгебри і початків аналізу. Довідник допоможе знайти необхідну інформацію (означення, формули, приклади); згадати, як розв’язуються типові завдання; повтори-ти та систематизувати відповідний матеріал під час підготовки до уроку, контрольної роботи, державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання і т. п. Призначений для учнів 7–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів і абітурієнтів.
 11. Алгебраїчний тренажер. Довідничок-помічничок 9 кл.

  Алгебраїчний тренажер. Довідничок-помічничок 9 кл.

  30,00 грн.
  У посібнику стисло і доступно у вигляді запитань і відповідей подано весь матеріал підручника "Алгебра. 9 клас" (автори В. Кравчук, М. Підручна, Г. Янченко).
 12. Алгебраїчний тренажер.Довідничок-помічничок. 7 кл.

  Алгебраїчний тренажер.Довідничок-помічничок. 7 кл.

  30,00 грн.
  Посібник містить весь теоретичний матеріал з алгебри для 7 класу за програмою для 12-ї школи, поданий у вигляді запитань і відповідей. Запропоновані зразки розв'язання задач і вправ, а також завдання для підготовки до самостійних робіт.

Товари від 1 до 12 з 139

товарів на стор.
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення