Художня

8 шт.

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення
 1. Байкографія

  Байкографія

  90,00 грн.
  "Байкографія" продовжує серію книг, які безсмертним гумором та сатирою відомого українського поета Павла Прокоповича Глазового піднімуть настрій найвибагливішим читачам. В книзі повністю розкрите майстерне і різнобічне володіння небезпечною і ефективною сатиричною зброєю - Байкою.
 2. Мисливські усмішки. М'яка

  Мисливські усмішки. М'яка

  20,00 грн.
  Остап Вишня (Павло Михайлович Губенко) (1889-1956) - самобутній український сатирик і гуморист, який започаткував у літературі новий жанр - усмішку. Читачам пропонується збірка творів вітчизняного майстра художнього слова, які піднімуть настрій усім, хто цінує завзятий український гумор і веселі життєві історії. До цього видання увійшли твори з циклу "Мисливські усмішки", а також нариси і фейлетони з циклу "Зенітка" і "Весна-красна".
 3. Мобільне нещастя."Наш сміх" 6

  Мобільне нещастя."Наш сміх" 6

  40,00 грн.
  Шостий випуск серії "Наш сміх" репрезентує найновішу віршовану гумористично- сатиричну підбірку коломийського сміхотворця Миколи Савчука.
 4. От колись було… Мисливські усмішки / Остап Вишня

  От колись було… Мисливські усмішки / Остап Вишня

  35,00 грн.
  Остап Вишня (Павло Михайлович Губенко) — самобутній український сатирик і гуморист. Його творам властиві лаконізм, дотепність і образність мови. Читачам пропонується збірка творів вітчизняного майстра художнього слова. Здоровий гумор та нищівна сатира роблять ці твори не лише цікавими, але й актуальними. Видання розраховане на широкий загал шанувальників вітчизняної літератури.
 5. Українська байка (Збірка )

  Українська байка (Збірка )

  35,00 грн.
  Представлене видання є збіркою байок українських авторів. У ньому подано твори класиків вітчизняної літератури та філософії, серед яких Г. Сковорода, Л. Боровиковський, Є. Гребінка, П. Куліш, М. Старицький, О. Пчілка, І. Франко та ін. Кожному з них відведено окремий розділ, в якому і публікуються авторські приклади цього невеликого алегоричного жанру.
 6. Українська байка. мініатюра

  Українська байка. мініатюра

  38,00 грн.
  Овіяні народною мудрістю, байки українських письменників в алегоричних образах засуджували несправедливість судей, зажерливість та хабарництво чиновників, необмежену панську сваволю, із співчуттям зображували безправне становище бідняків, їх мрії і надії на краще життя, вихваляли кмітливість і дотепну вдачу українського народу. В цьому їх сила і незгасна, невмируща життєвість.
 7. Фаина Раневская: Судьба-шлюха

  Фаина Раневская: Судьба-шлюха

  20,00 грн.
  Фаина Раневская. Великая актриса и скандальная особа, язвительная дама с искрометным юмором и философ с цигаркой в зубах... Ее боялись и боготворили, с ней искали встреч и ее избегали. Слишком страшно было оказаться на месте человека, нашпиленного на иглу ее афористических резолюций. Но мало кто знал, что в незаурядной личности таится страшно одинокая и ранимая душа... Какой она была в жизни, как складывалась ее творческая судьба, и что происходило на самом деле, может рассказать только она сама со страниц той книги, которую она так и не написала...
 8. Школярикам. Гумерески, баєчки

  Школярикам. Гумерески, баєчки

  60,00 грн.
  Любі школярики та вчителі, в цій збірці ви знайдете чудові гуморески та байки від неперевершеного українського поета-гумориста Павла Глазового. Твори розраховані на найменших читачів, починаючи з дошкільного віку і до середніх класів. Тонкий гумор та народна мудрість, вкладені автором в віршики позитивно впливають на формування дитячого світогляду.

8 шт.

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення
[profiler]
Memory usage: real: 29884416, emalloc: 29122800
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem