Художня

Товари від 1 до 12 з 1085

товарів на стор.
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення
 1. ... о любви

  ... о любви

  37,00 грн.
  Каждый рассказ - это маленькая драма о большой любви! Он красив, умен, популярен. Что может дать ему, известному актеру, она, девушка из толпы? Только любовь! Он ведь не сможет пройти мимо?.. Никто не знает о тайной страсти доброго пастора, но у него в сердце незаживающая рана - след от неразделенной любви к красавице крестьянке... Наивный юноша глаз не сводит с изящной балерины, не подозревая, что танцовщица сама мечтает о нем...
 2. ...Нет воспоминаний без тебя. Тв

  ...Нет воспоминаний без тебя. Тв

  175,00 грн.
  «В этой книге любви больше, чем страниц. Грустной, радостной, отчаянной, вдохновляющей. Такой, какая она вокруг и внутри нас. Если вы любите, то продолжайте любить, не вчитываясь в ее содержание. Если вы одиноки, то помните, что любовь порой не очень заметна, но она повсюду. В вас и в них тоже... В любом случае не переставайте верить в любовь, даже если моя книга не убедила вас в ее силе». (Э. Сафарли)
 3. 10 слів про вітчизну. І стільки ж про любов

  10 слів про вітчизну. І стільки ж про любов

  32,00 грн.
  Як бути, коли в чужій країні у тебе вкрали усі гроші, не покладені на банківський рахунок, як це прийнято робити в сучасному світі, а за традицією наших прадідів напханих у торбу? При цьому ти вже залишив пункт А, тобто Україну, але не доїхав до пункту Б, тобто Чехії. Цією ситуацією розпочинається новий роман письменника із Донеччини Олексія Чупи. Через польських гопників українець Роман залишився у Варшаві, до того ж із сліпою дівчиною – Оленкою. Відразу на сцені з’являється Аґнєшка – приваблива полька, яка, на перший погляд, пропонує найліпший вихід із ситуації… Здається, розвиток подій спрогнозувати нескладно. Спочатку у вічі кидаються стосунки між чоловіком і жінкою, проте не менш важливого, а, можливо, й головного звучання у творі набувають стосунки між головним героєм і його батьківщиною. Роман з Оленкою, як багато українців вирішили залишити Україну, в якій, здається, померла остання надія на нормальне життя.
 4. 100 малих історій про великі правди

  100 малих історій про великі правди

  65,00 грн.
  Пропонуємо короткі історії для спокійного неквапливого читання, завдяки яким автор прагне в легкий та доступний спосіб показати красу і користь Божих заповідей, а також спонукає читача у їхньому світлі поміркувати над власним життям та заохочує віднайти їх у власному серці. Автор переконаний, що вже від народження заповіді вписані у серці кожної людини її Творцем.
 5. 100 промінчиків світла. Притчі на щодень

  100 промінчиків світла. Притчі на щодень

  75,00 грн.
  "100 промінчиків світла" - книга, яка представляє собою збірник оповідань, які передають прості, але глибокі й універсальні істини про світ, любов, терпимість і взаєморозуміння між різними культурами і народами. Вони поєднують нас з внутрішнім світлом і вчать як жити в гармонії, для творення кращого світу.
 6. 1000 лучших афоризмов человечества. мініатюра

  1000 лучших афоризмов человечества. мініатюра

  35,00 грн.
  Настоящее издание содержит более 1000 афоризмов выдающихся людей все времен и народов.
 7. 101 таємниця масонів

  101 таємниця масонів

  160,00 грн.
  Масони завжди впливали на світову політику, культуру, науку. Серед членів цієї організації були видатні політичні діячі, президенти, відомі науковці, письменники… Проте щодо цього таємного братства існує більше запитань, ніж відповідей. Отже, дізнайтеся правду про: — значення символів, обрядів та ритуалів масонів; — таємну змову масонів і Святий Грааль; — діяльність масонів у нацистській Німеччині; — віковічне суперництво масонів із католицькою церквою; — вплив масонства у світі. Як одна з найбільших і найстаріших організацій масони продовжують формувати світову політику. Завдяки цій книжці ви дізнаєтесь найцікавіше з історії й сучасності цього братства, найтаємничішого з усіх! Барб Карґ — відома журналістка, сценаристка, авторка кількох книжок. У вільний час малює абстрактні картини. Джон К. Янг — доктор філософії, професор Говардського університету, перекладач та автор багатьох книжок з історії й археології, у тому числі про тамплієрів, де він досліджує прихований сенс пам’яток у Стоунхенджі, Аахені й Сантьяго-де-Компостела, а також стародавні релігії та обряди масонства.
 8. 11/22/63 в двох частинах

  11/22/63 в двох частинах

  185,00 грн.
  Этот роман безоговорочно признают лучшей книгой Стивена Кинга и миллионы фанатов писателя, и серьезные литературные критики. …Убийство президента Кеннеди стало самым трагическим событием американской истории ХХ века. Тайна его до сих пор не раскрыта. Но что, если случится чудо? Если появится возможность отправиться в прошлое и предотвратить катастрофу? Это предстоит выяснить обычному учителю из маленького городка Джейку Эппингу, получившему доступ к временному порталу. Его цель - спасти Кеннеди. Но какова будет цена спасения?
 9. 12 лет рабства.

  12 лет рабства.

  125,00 грн.
  В 1853 году эта книга всполошила американское общество, став предвестником гражданской войны. Через 160 лет она же вдохновила Стива МакКуина и Брэда Питта на создание киношедевра, получившего множество наград и признаний, включая Оскар-2014 как "Лучший фильм года". Что же касается самого Соломона Нортапа, для него книга стала исповедью о самом темном периоде его жизни. Периоде, когда отчаяние почти задушило надежду вырваться из цепей рабства и вернуть себе свободу и достоинство, которые у него отняли. Текст для перевода и иллюстрации заимствованы из оригинального издания 1855 года. Переводчик сохранил авторскую стилистику, которая демонстрирует, что Соломон Нортап был не только образованным, но и литературно одаренным человеком. Для лиц старше 16 лет. В нашей библиотеке вы можете бесплатно почитать книгу « 12 лет рабства. Реальная история предательства, похищения и силы духа ». Чтобы читать онлайн книгу « 12 лет рабства. Реальная история предательства, похищения и силы духа » перейдите по указанной ссылке. Приятного Вам чтения.
 10. 1984. Скотный двор.

  1984. Скотный двор.

  80,00 грн.
  «1984». Своеобразный антипод второй великой антиутопии XX века — «О дивный новый мир» Олдоса Хаксли. Что, в сущности, страшнее: доведенное до абсурда «общество потребления» — или доведенное до абсолюта «общество идеи»? По Оруэллу, нет и не может быть ничего ужаснее тотальной несвободы... «Скотный двор». Притча, полная юмора и сарказма. Может ли скромная ферма стать символом тоталитарного общества? Конечно, да. Но... каким увидят это общество его «граждане» — животные, обреченные на бойню?
 11. 1984. Скотный двор. м'яка

  1984. Скотный двор. м'яка

  40,00 грн.
  «1984». Своеобразный антипод второй великой антиутопии XX века — «О дивный новый мир» Олдоса Хаксли. Что, в сущности, страшнее: доведенное до абсурда «общество потребления» — или доведенное до абсолюта «общество идеи»? По Оруэллу, нет и не может быть ничего ужаснее тотальной несвободы... «Скотный двор». Притча, полная юмора и сарказма. Может ли скромная ферма стать символом тоталитарного общества? Конечно, да. Но... каким увидят это общество его «граждане» — животные, обреченные на бойню?
 12. 1Q 84. (книга 3)

  1Q 84. (книга 3)

  70,00 грн.
  «1Q84» — новий роман Харукі Муракамі — побачив світ у Японії 28 травня 2009 року й увесь його стартовий наклад був розкуплений ще до кінця дня. Незвична назва твору — пряма алюзія на роман-антиутопію Джорджа Орвелла «1984». Віра і релігія, кохання й секс, зброя і домашнє насилля, вбивство за переконанням і суїцид, втрата себе й духовна прірва між поколіннями батьків і дітей — усе це майстерно переплетено у детективному сюжеті роману, де події відбуваються у двох паралельних реальностях: Токіо 1984-го і Токіо, за висловлюванням головної героїні Аомаме, «незрозуміло якого (1Q84)» року. До видання увійшла третя книга роману X. Муракамі «1Q84».

Товари від 1 до 12 з 1085

товарів на стор.
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення
[profiler]
Memory usage: real: 29622272, emalloc: 29283944
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem