Подарункові книги

Товари від 1 до 12 з 19

товарів на стор.
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення
 1. «Казка народження синочка/донечки». Фотоальбом-казка для немовлят.
 2. Історія української культури. Том 5. Книга 2

  Історія української культури. Том 5. Книга 2

  360,00 грн.
  Часовий відрізок, розглядуваний у завершальному томі п’ятитомної "Історії української культури", охоплює період ХХ – початку ХХІ ст. Том виходить у трьох книгах. Книги перша і друга містять історичний нарис етапів розвитку української культури від початку ХХ ст. до сьогодення, а також огляд змінюваного протягом десятиліть стану української мови, вагомих надбань національного мистецтва та архітектури. Книги багато ілюстровані. Дослідження драматичних процесів, що відбувалися упродовж ХХ ст. у багатьох культурних сферах та в українській культурі в цілому, а також панорамний огляд стану культури доби незалежності України підсумовують її багатовікову історію, окреслену у книгах попередніх томів, переконливо засвідчують значущість української культури у світовому культурному розвитку.
 3. Вільям Шекспір. Збірка творів

  Вільям Шекспір. Збірка творів

  140,00 грн.
  Великого англійця недарма називають найвизначнішим драматургом в історії! Його п’єси 400 років ставлять у театрах всього світу! До цієї збірки увійшли сонети та найвідоміші твори драматурга: «Сон літньої ночі», «Приборкання норовливої», «Віндзорські жартівниці», «Венеціанський купець»,«Два веронці», «Комедія помилок», «Сонети» та ін.
 4. Василь Симоненко. мікромініатюра

  Василь Симоненко. мікромініатюра

  18,00 грн.
  Миниатюрное подарочное издание! Высокое качество полиграфии, великолепное оформление. Лучшие стихотворения Василия Симоненко....
 5. Всесвіт. Ілюстрований атлас

  Всесвіт. Ілюстрований атлас

  425,00 грн.
  Великий детально ілюстрований атлас з найновішими найкращими фотознімками, найсучаснішими фактами, цифрами та інформацією, гіпотезами та порівняннями – незамінний посібник для школяра, чудовий подарунок для юних дослідників Всесвіту, цікава та пізнавальна книга для батьків. В атласі Всесвіт ви знайдете пізнавальну інформацію про історію відкриттів, будову Всесвіту, про зв’язки між планетами та їх супутниками, останні досягнення в розвитку космічної техніки, технічні характеристики космічних апаратів, найпопулярніших моделей телескопів, багато діаграм, графіків, таблиць, детальних карт.
 6. Група Скрябін та друзі по сцені

  Група Скрябін та друзі по сцені

  120,00 грн.
  Група Андрія Кузьменка «Скрябін» засвітилася свого часу яскравою зіркою на українському музичному просторі, пройшовши шлях від синті-попу, постпанку і техно до неоромантики та популярного року. Склад групи змінювався, єдиним постійним учасником колективу від часу його заснування і до своєї смерті залишився Кузьма Скрябін — ґуру та натхненник групи, талановитий композитор і співак, шоумен і ведучий. У книзі зібрано світлі спогади мами Андрія Кузьменка — Ольги Михайлівни, та друзів по сцені про історію створення групи «Скрябін» і творчий шлях Кузьми-сина, Кузьми-друга, Кузьми-музиканта, який за життя став культовим виконавцем, а тексти його пісень нині цитують і називають пророчими.
 7. Збірка класики шкільної бібліотеки (комп. 24 книги)

  Збірка класики шкільної бібліотеки (комп. 24 книги)

  1 135,00 грн.
  Збірка класики для позакласного читання школярам.
 8. Карти. Ілюстрована мандрівка материками світу

  Карти. Ілюстрована мандрівка материками світу

  420,00 грн.
  Ця книга запрошує у захоплюючу навколосвітню подорож. Ви побачите могутні гейзери Ісландії, довгі каравани в пустелях Єгипту і величні міста майя в Мексиці. В Англії зіграєте в крикет, в Індії займетеся йогою, а в Китаї дізнаєтеся про теракотову армію. Австралія здивує вас качкодзьобом, Фінляндія – полярною ніччю, Мадагаскар – гігантським баобабом. Книга відкриє перед вами найцікавіші місця світу і Батьківщини.
 9. Книга мого роду. Родинне дерево

  Книга мого роду. Родинне дерево

  155,00 грн.
  Створюйте свою сімейну хроніку, користуючись альбомом «Книга мого роду»! Лише тут можна буде прочитати про кумедні випадки із маминого чи таткового дитинства, відшукати фірмовий бабусин рецепт чи улюблену пісню прадідуся. А проілюструють яскраві миті життя сімейні фотографії. Нова книга «Видавництва Старого Лева» – це подарунок для усієї родини!
 10. Книга мого роду. Родинне дерево (зелена)

  Книга мого роду. Родинне дерево (зелена)

  155,00 грн.
  Створюйте свою сімейну хроніку, користуючись альбомом «Книга мого роду»! Лише тут можна буде прочитати про кумедні випадки із маминого чи таткового дитинства, відшукати фірмовий бабусин рецепт чи улюблену пісню прадідуся. А проілюструють яскраві миті життя сімейні фотографії. Нова книга «Видавництва Старого Лева» – це подарунок для усієї родини!
 11. КОБЗАР. Призначений 200-річчю. Школа

  КОБЗАР. Призначений 200-річчю. Школа

  785,00 грн.
  На відміну від численних так званих «повних» збірок, пропоноване видання є насправді максимально повним зібранням поетового спадку, яке поєднало всі твори, що потрапляли під цензурування як за царату, так і за радянщини. До того ж чимало творів подано з авторовими варіянтами, практично невідомими широкому загалові.Основну частину розпочинає авторова передмова до другого (нездійсненого) видання «Кобзаря». Зануритись у Шевченкову добу допоможуть чимало унікальних прижиттєвих документів, поетових автографів віршів, листів, і світлин й автопортретів.Нарешті, усе видання, від першої до останньої сторінки, унормовано згідно з правилами українського правопису 1928 р.(т. зв. Харківського, або Скрипниківського правопису), який, на думку науковців-філологів, є історично й фонетично найближчим до мови, якою промовляв до нас Поет.
 12. Коломия - наше місто: каталог листівок

  Коломия - наше місто: каталог листівок

  250,00 грн.
  Кольорова книжка-альбом знайомить з листівками серії «Коломия – наше місто» (32 різновиди), яка зреалізована в однойменному проекті автора видання. Читач має можливість дізнатися про коломийські будівлі, які відтворили митці на крихітних картинках. Довідки підготували краєзнавці М. Кочержук та В. Нагірний. Автор передмови – М. Савчук, дизайн О. Ясінської, Ю. Венц та М. Ясінського, на форзацах – фотопанорама міста Т. Салівон. Подано титул і зворот кожної листівки з українськими й анґлійськими текстами. Є кількамовний перелік карток. У кінці книжки вміщено відому пісню «Завітайте до нас в Коломию» українською, анґлійською, німецькою, польською, французькою та есперанто мовами з ілюстраціями В. Михальчука.

Товари від 1 до 12 з 19

товарів на стор.
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення