Оплата

 

Готівкою. Оплата готівкою при отриманні товару або розрахунок у магазині "Світ Книг", що знаходиться за адресою: м. Коломия, вул. Площа Ринок,12

 

 

 

Безготівкова. Оплата на картковий рахунок ПриватБанку здійснюється у будь-якому відділенні банку або з розрахункового рахунку Вашої організації. Після перерахування оплати менеджери зв’яжуться з Вами, щоб уточнити термін доставки. Додаткову документацію необхідну юридичним та фізичним особам-підприємцям надсилаємо в електронному вигляді або у паперовому (завіреному круглою печаткою та підписом).Також можна оплатити замовлення через онлайн-систему "Приват24". Підтвердження оплати надходить до нас протягом двох годин після перерахування. Комісія банку – 1%. Номер картки для оплати замовлення менеджер надішле Вам у вигляді SMS на телефон або електронною поштою одразу після підтвердження наявності замовлених книжок.

 

Доставка

Самий швидкий та надійний спосіб доставки здійснює компанія «НоваПошта». Термін доставки – до 7 днів, вартість доставки – 30 грн. Ваше замовлення зберігається на складі протягом 5-ти робочіх днів, після цього повертається назад. Будьте уважні та забирайте посилки вчасно. Самостійне отримання замовлень можливе у магазині "Світ Книг". Також можливі варіанти доставки службами "Інтайм", "Гюнсел", "Автолюкс" про це потрібно заздалегідь узгодити з менеджером інтернет-магазину.

Ознайомитись з вартістю та представництвами Ви можете на сайтах відповідних компаній. Також на сайті цих компаній Ви можете скористатись функцією відстеження Вашого замовлення. За номером декларації, який Вам неодмінно повідомлять наші менеджери, Ви отримаєте достовірну інформацію стосовно стану та місця перебування Вашого замовлення.