Духовна література

Товари від 1 до 12 з 44

товарів на стор.
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення
 1. 10 причин бути християнином

  10 причин бути християнином

  65,00 грн.
  Багато наших сучасників вважають Церкву своєрідною заправною станцією: вона має надавати нам конкретні послуги, коли у нас виникає така потреба. Для інших релігія перетворилася на щось дуже віддалене і суто теоретичне. Вони стверджують, що ні в що не вірять і прекрасно почуваються. Для чого ж вірити в Бога? Чому варто бути християнином, мати глибокий зв'язок із Господом? Без пафосних повчань, використовуючи слова Біблії, життєві історії та притчі, Бруно Ферреро пропонує відповіді на ці запитання, спонукаючи віднайти свій шлях у Христі.
 2. 150 думок Митрополита Андрея Шептицького

  150 думок Митрополита Андрея Шептицького

  50,00 грн.
  Мабуть, не вартує розповідати наскільки важливою для всіх нас є постать митрополита Андрея Шептицького. І якими неоціненними та актуальними є його думки та науки навіть у ХХІ столітті. Ця маленька книжечка думок митрополита зможе познайомити вас із величавою постаттю нашого народу. Дозволить заглянути в його сокровенні думки. Митрополит Андрей, як ніхто інший, навчить служінню Богові та людям, допоможе пізнати й відчути потребу справжнього добра та альтруїзму. Ця збірка думок митрополита допоможе не лише відкрити для себе особистість Андрея Шептицького, а й самому пізнати силу, могутність і велич таких простих слів, котрі є актуальними щодня в будь-які моменти нашого життя.
 3. Абетка у боротьбі зі злим духом

  Абетка у боротьбі зі злим духом

  58,00 грн.
  Ця книга — збірка окремих досліджень відомих польських екзорцистів, які стосуються причин та форм демонічних поневолень. Книга базується на особистому досвіді боротьби отців зі злим духом, а також на вченні Церкви щодо питань про духовну боротьбу. Ця праця буде цікава для священиків та мирян, адже допомагає нам не потрапити під духовний вплив злих сил та дає конкретні відповіді, як з допомогою Пресвятого Хреста та Найсвятішої Крові Ісуса — протистояти темряві.
 4. Біблійні секрети лікування

  Біблійні секрети лікування

  40,00 грн.
  Єврейські, арамейські та грецькі рукописи приховують у собі таємниці здоров’я та зцілення, що лише недавно підтвердили наукові й медичні дослідження. Занурюючись у древні тексти й досліджуючи сучасну науку й медицину, ми довідались, які прадавні Божі закони харчування знадобляться нам на дорозі до зцілення та як використовувати сучасні ліки й природні речовини з метою оздоровлення. Саме вони вміщені в книжці “Біблійні секрети лікування”. Біблійні ліки – це не посібник з харчування, а путівник, захований у давніх біблійних текстах, що виведе вас на дорогу зцілення, яке Бог замислив для своїх дітей.
 5. Біблія і наука

  Біблія і наука

  42,00 грн.
  Біблія і наука - У середні віки наука вважалася «служницею богослов'я». Потім відокремилася від релігії так, що Лаплас не знаходив навіть місце Богу в науковій картині світу. Сучасна — посткласична — наука рішуче повертає до релігії, до біблейського вчення про світ, природу і людину. Більше того, Біблія, на думку деяких видатних учених, стає стартовим полем для нового злету наукової думки, внаслідок чого вона набуває небувалої глибини і масштабності. Складні шляхи і роздоріжжя науки і релігії досліджують відомі автори в цій праці.
 6. Біблія або Книга святого письма Старого і Нового заповіту. 10736
 7. Біблія Або Книга святого письма старого й нового заповіту.
 8. Біблія або Книги святого письма Старого й Нового заповіту
 9. Біблія в переказі для дітей

  Біблія в переказі для дітей

  250,00 грн.
  Біблія – Старий і Новий Звіт в переказі для дітей. Ілюстрації Хосе Переса Монтеро (П’яте видання) Протягом віків Біблія є джерелом віри та мудрості для людства. Кожне покоління відкриває в ній невичерпні духовні багатства. Перед вами найбільш повний серед існуючих переказів Святого Писання для дітей Українською мовою. Ви познайомитесь з уславленими біблійними царями і пророками, воїнами та мислителями, дізнаєтесь про долю ізраїльського народу та про події земного життя Ісуса Христа. Величні картини всесвітньої історії від створення світу до останнього суду над людством постануть перед вами. Старий та Новий Заповіти викладені доступно і ясно, з урахуванням особливостей дитячого сприйняття. Видання широко ілюстроване малюнками Хосе Переса Монтеро.
 10. Бог живий. Православний катехизм

  Бог живий. Православний катехизм

  37,00 грн.
  «Бог живий» - це не традиційний катехизм, у якому можна віднайти докладні визначення і формулювання основоположних правд християнської віри. Це, радше, неформальний путівник у світ східної духовности, яка невіддільна від Святого Письма Старого й Нового Завіту, богослужбового життя Церкви та літургійних празників. Побудований як діялог між дитиною та старцем, катехизм дозволить крок за кроком відкривати своєму читачеві тайну Бога через Його біблійне Об’явлення починаючи від сотворення й закінчуючи сьогоденням. Адресована катехитам, учителям християнської етики, батькам та їхнім дітям.
 11. Бог завжди зі мною. Молитовник дитини

  Бог завжди зі мною. Молитовник дитини

  40,00 грн.
  Молитви ранішні, вечірні, щоденні і молитви на різні потреби дитини. Катехизмова частина - добре приготування до першої сповіді й урочистого святого Причастя. Свята Сповідь - адаптований для дитини взірець іспиту сумління. Святе Причастя - молитви Богослуження – коментар до Літургії, пояснення, як поводитися в храмі Описи празників літургійного року Пісні. Видання кольорове, ілюстроване. Молитовник "Бог завжди зі мною" - гарний подарунок від хресних батьків з нагоди урочистого святого Причастя.
 12. Бог кличе тебе. Поради на щодень

  Бог кличе тебе. Поради на щодень

  95,00 грн.
  Мільйони примірників цієї книжки, як приклад надзвичайної відданості Богу, були надруковані протягом багатьох десятиліть. І до сьогодні ця книжка є популярною у всьому світі. В цій книжці Бог промовляє до нас вустами Двох слухачок, які хотіли залишитися невідомими, оскільки всього лише донесли до нас те, що промовив до них Господь через Святе Письмо. Це слова підтримки, мудрості, затишку, смирення та довіри. Вони ще раз нагадують людям, що Бог присутній у нашому житті завжди – треба лише почути Його голос і йти за Ним.

Товари від 1 до 12 з 44

товарів на стор.
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення
[profiler]
Memory usage: real: 28835840, emalloc: 28483928
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem