Здоров'я

Товари від 1 до 12 з 37

товарів на стор.
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення
 1. 1000 советов по уходу за ребенком. От рождения до 4 лет

  1000 советов по уходу за ребенком. От рождения до 4 лет

  35,00 грн.
  Книга, как впрочем и заявляет автор в предисловии, отечественный вариант трудов Б.Спока, т.е. советы адаптированные к российской действительности. На мой взгляд многими советами, даже молодая и неопытная мама пользоваться не будет просто потому, что обладает более актуальной информацией и современными представления о уходе за ребенками. Советы о марлевых подгузниках, кипячении пеленок, отжиме сока через марлю - это явно не российские реалии 21 века. Как и совет кормить строго "по часам", в то время как весь мир старается кормить "по требованию", и не менее странный совет отучать от ночного кормления таким образом: просто не подходить к кричащему ребенку более часа (!!!). Доктор Зайцев считает, что это позволит не разбаловать ребенка и не вырастить из него эгоиста (!!! в три месяца?). Я для себя отнесла эту книгу к бесполезному чтиву, а доктора Зайцева к специалисту, советами которого совсем не хочется пользоваться...
 2. Альбом про мене. Від народження до року.

  Альбом про мене. Від народження до року.

  110,00 грн.
  У вашій сім'ї з'явилася дитина. Скільки принесла вона радощів! У перший рік її життя відбувається багато подій, важливих для дитини і не менш важливих для батьків: вона вперше усміхається, робить перший крок, уперше каже «мама»... Але час летить швидко, і ваша крихітка незабаром Цей альбом допоможе зберегти спогади про найдивовижніші й найтепліші моменти в житті дитини. Гортаючи його сторінки, ви повернетеся в той час і переживете їх заново
 3. Альбом про мене. Від народження до року. (зелений)

  Альбом про мене. Від народження до року. (зелений)

  110,00 грн.
  У вашій родині з'явився маленький чоловічок. Скільки приніс він радості! У перший рік його життя відбудеться багато подій, важливих для дитини і не менш важливих для батьків: він перший раз посміхнеться, зробить перший крок, перший раз скаже "мама" ... Але час летить швидко, і ваш малюк скоро стане зовсім дорослим! Цей альбом допоможе зберегти спогади про найдивовижніші і теплі моменти у житті дитини. Гортаючи його сторінки, ви зможете повернутися в той час і пережити їх заново.
 4. Безпека дитини. Перша допомога. Рекомендації провідних фахівців

  Безпека дитини. Перша допомога. Рекомендації провідних фахівців

  33,00 грн.
  Курс першої допомоги має неоціненне значення для кожного з батьків. Не завжди є можливість негайно звернутися до лікаря у надзвичайній ситуації, і ваше завдання полягає у тому, щоб змогти самим надати своєчасну та грамотну допомогу дитині. З цієї книги ви дізнаєтеся, які небезпеки підстерігають дитину вдома, на вулиці, на дачі, у лісі та у полі, у громадському транспорті й у далекій мандрівці, як їх уникнути й упоратися з наслідками. У книзі доступно подано всю необхідну інформацію про те, як надати першу допомогу дитині у разі відсутності дихання та зупинки серця, при опіках, отруєннях, забитих місцях і переломах, а також при укусах тварин, змій та комах. Головне – у складній ситуації бути спокійним та впевненим, адже від цього може залежати життя вашої дитини.
 5. Ваш малюк — це особистість. ПП

  Ваш малюк — це особистість. ПП

  25,00 грн.
  Усі батьки хочуть виростити своїх малят здоровими, гармонійно розвиненими людьми, допомогти максимально проявитися їхнім талантом. Методики наших авторів допоможуть вам вибрати ексклюзивний підхід до виховання дитини; не перевантажуючи її психіку й нервову систему, з перших років життя привчити до грамотної роботи з інформацією; виявити й стимулювати її здібності. Усі діти талановиті від народження, вони приходять у світ, щоби прожити довге щасливе життя. Завдання батьків - допомогти їм реалізуватися. Нехай наша книга у свою чергу допоможе вам
 6. Ваші діти мають тільки вас!

  Ваші діти мають тільки вас!

  55,00 грн.
  «Ваші діти мають лише вас. Тільки виховання змінить світ» – так називається нова книга Бруно Ферреро, яку видали спеціально до приїзду письменника в Україну. У нас цей автор відомий як оповідач притч і легенд. Та на своїй батьківщині, в Італії, його знають, в першу чергу, як геніального вихователя і педагога. Книга «Ваші діти мають лише вас» – це своєрідний «навігатор» виховання для батьків, котрий допомагає їм зорієнтуватися на дорогах швидкоплинної сучасності, з її викликами і страхами. Автор вказує на прості шляхи виховання дитини, дороговказами на яких повинні бути любов, довіра, повага, діалог, дисципліна і приклад. Цей італійський бестселер переклало і видало видавництво «Дон Боско», яке заснувало Салезіянське Згромадження в Україні. До цього згромадження належить і отець Бруно Ферреро. Директор видавництва Юрій Попович, говорить:«У своїй праці: в школах, молодіжних осередках салезіяни св. Івана Боско використовують так звану «Запобіжну систему виховання». Книга отця Бруно – це застосування цього педагогічного підходу у родинному середовищі. Вона вражає своєю простотою та, водночас, глибиною».
 7. Готовимся к родам

  Готовимся к родам

  95,00 грн.
  Поздравляем! У вас скоро будет ребенок! Роды - это волнующее событие и большое испытание не только для вас, но и для вашего малыша. От того, как будет вести себя будущая мама во время родов, зависит не только ее самочувствие, но и здоровье ее крохи. Поэтому очень важно правильно подготовиться к родам и создать все условия для того, чтобы они прошли легко и без осложнений. Все, что вам для этого нужно, - книга, написанная Уильямом и Мартой Сирс, ведь кто-кто, а они знают о родах абсолютно все!
 8. Дитина від народження до року. Посібник для батьків

  Дитина від народження до року. Посібник для батьків

  59,00 грн.
  «Дитина від народження до року» відкриває серію книг «Посібник для батьків». У легкій та захоплюючій формі педіатр з багаторічним стажем роботи, кандидат медичних наук Н. Александрова розкриває більшість завдань, з якими зіштовхуються молоді батьки; викриває стереотипи наших оман та на основі останніх педіатричних розробок пропонує алгоритм правильних дій.
 9. Дитина від п’яти до шести. Посібник для батьків

  Дитина від п’яти до шести. Посібник для батьків

  80,00 грн.
  Посібник для батьків «Дитина від п’яти до шести років» розповідає про основні моменти у розвитку дошкільняти. Різні питання виховного характеру, адаптації у дитячому колективі, правила харчування, питання здоров’я, загартовування і т. п. — висвітлені у цій книзі. У легкій та захоплюючій формі педіатр з багаторічним досвідом роботи, кандидат медичних наук Н. Александрова вирішує більшість завдань, з якими стикаються молоді батьки; викриває стереотипи наших оман та на основі останніх педіатричних розробок пропонує алгоритм правильних дій.
 10. Довідник педіатра та сімейного лікаря

  Довідник педіатра та сімейного лікаря

  78,00 грн.
  У книзі лаконічно викладено основну інформацію із усіх розділів педіатрії: анатомо-фізіологічні особливості, оцінка фізичного і психомоторного розвитку дітей першого року життя, питання вигодовування дітей першого року життя, неонатологія, патологія дітей раннього віку, захворювання всіх органів і систем. Висвітлена невідкладна допомога і подана характеристика найпоширеніших лікарських препаратів. Даний довідник розрахований на педіатрів усіх профілів, сімейних лікарів, лікарів-інтернів, лікарів-курсантів.
 11. Здорове маля. 110 практичних порад.

  Здорове маля. 110 практичних порад.

  40,00 грн.
  Усі батьки хочуть виростити своїх малят здоровими, гармонійно розвиненими людьми, допомогти максимально проявитися їхнім талантом. Методики наших авторів допоможуть вам вибрати ексклюзивний підхід до виховання дитини; не перевантажуючи її психіку й нервову систему, з перших років життя привчити до грамотної роботи з інформацією; виявити й стимулювати її здібності. Усі діти талановиті від народження, вони приходять у світ, щоби прожити довге щасливе життя. Завдання батьків - допомогти їм реалізуватися. Нехай наша книга у свою чергу допоможе вам.
 12. Здоровье ребенка и здравый смысл его родственников(м)

  Здоровье ребенка и здравый смысл его родственников(м)

  130,00 грн.
  Получите уникальный источник практических советов, рекомендаций и ответов на волнующие Вас вопросы. Удивительно простые решения для сложных задач помогут сохранить здоровье и счастье Вашей семьи. Это первая часть из серии книг для будущих и уже состоявшихся мам, пап, бабушек и дедушек.

Товари від 1 до 12 з 37

товарів на стор.
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення