Здоров'я

6 шт.

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення
 1. Альбом про мене. Від народження до року.

  Альбом про мене. Від народження до року.

  110,00 грн.
  У вашій сім'ї з'явилася дитина. Скільки принесла вона радощів! У перший рік її життя відбувається багато подій, важливих для дитини і не менш важливих для батьків: вона вперше усміхається, робить перший крок, уперше каже «мама»... Але час летить швидко, і ваша крихітка незабаром Цей альбом допоможе зберегти спогади про найдивовижніші й найтепліші моменти в житті дитини. Гортаючи його сторінки, ви повернетеся в той час і переживете їх заново
 2. Альбом про мене. Від народження до року. (зелений)

  Альбом про мене. Від народження до року. (зелений)

  110,00 грн.
  У вашій родині з'явився маленький чоловічок. Скільки приніс він радості! У перший рік його життя відбудеться багато подій, важливих для дитини і не менш важливих для батьків: він перший раз посміхнеться, зробить перший крок, перший раз скаже "мама" ... Але час летить швидко, і ваш малюк скоро стане зовсім дорослим! Цей альбом допоможе зберегти спогади про найдивовижніші і теплі моменти у житті дитини. Гортаючи його сторінки, ви зможете повернутися в той час і пережити їх заново.
 3. Здоровье ребенка и здравый смысл его родственников(м)

  Здоровье ребенка и здравый смысл его родственников(м)

  130,00 грн.
  Получите уникальный источник практических советов, рекомендаций и ответов на волнующие Вас вопросы. Удивительно простые решения для сложных задач помогут сохранить здоровье и счастье Вашей семьи. Это первая часть из серии книг для будущих и уже состоявшихся мам, пап, бабушек и дедушек.
 4. Ласкаві імена. Виберіть ім`я майбутній дитині
 5. Основи дитячої рефлексотерапія

  Основи дитячої рефлексотерапія

  120,00 грн.
  У книзі викладено загальні положення рефлексології, відомості про використання рефлексотерапії в дитячому віці, застосування традиційних та нових методів впливу на біологічно активні точки. Наголошується на застосуванні безбольових методів рефлексотерапії, у тому числі електростимуляцій них, лазеропунктури, точкового масажу, фармакопунктури. Детально показано можливості рефлексотерапії в лікуванні бронхіальної астми в дітей. Книга розрахована на рефлексотерапевтів, фізіотерапевтів, педіатрів, неврологів та лікарів інших спеціальностей.
 6. Педіатрія

  Педіатрія

  110,00 грн.
  Національний підручник розроблено відповідно до навчальної програми з педіатрії для додипломної підготовки фахівців за спеціальністю «Стоматологія». Представлений матеріал охоплює сучасні аспекти етіології, патогенезу, діагностики, лікування та профілактики найпоширеніших соматичних та інфекційних захворювань дитячого віку, а також фізіології і патології дітей раннього віку. Містить матеріали для самостійної роботи та тестові завдання. Для студентів стоматологічних факультетів вищих медичних навчальних закладів IV рівня акредитації.

6 шт.

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення