Звитяжці незборимої нації. Коломийська і Буковинська округи ОУН-УПА у світлинах

Залишіть відгук про цей товар першими

Наявність: Відсутній на складі

335,00 грн.

Короткий огляд

"Перегляд різноманітних видань сучасних авторів про героїчну боротьбу січових стрільців, вояків ОУН-УПА за Українську державу спонукав мене до думки про те, що найкращою формою популяризації світлин може бути книга-альбом. Але робота над нею йшла лише епізодично, оскільки більше часу приділяв праці на посаді професора кафедри загальної педагогіки і психології, а згодом завідувачем Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка. Лише після виходу чотирьох навчальних книжок почав систематично працювати над книгою-альбомом “Звитяжці незборимої нації: Коломийська і Буковинська округи ОУН-УПА у світлинах”.
В процесі роботи над книгою-альбомом прагнув детально опрацьовувати майже всі джерела, що висвітлюють боротьбу ОУН-УПА. Про багатьох повстанців, які є на світлинах, я знав ще з дитинства і ранньої юності, чимало своїх односельців бачив особисто, зокрема таких, як: сотенний Мороз (Д. Негрич), сотенний Кривоніс (М. Симчич), чотовий Зірка (І. Урбанович), станичний Ганджа (П. Скільський), стрілець Грім (В. Скільський), районний провідник ОУН Хміль (В. Романчич) та ін. В дитинстві я також бачив сотенного Білого (Ю. Долішняк), уродженця Яблунова.
Багато цінної інформації я почерпнув від ройового командира УПА, кущового провідника ОУН Байди (М. Симчич), мого вуйка, який після полону і 20-річної каторги в сибірських концтаборах повернувся і прожив ще понад 30 років у рідному селі Березові Вижньому. На групових світлинах книги-альбому є ще чимало повстанців, які досі невпізнані. Її видання, надіюсь, сприятиме тому, що вони будуть упізнані або хоч окремі з них ідентифіковані. Значна частина світлин, що ввійшли до книги-альбому, є мало або зовсім невідомі, деякі з них мають написи на зворотах, зроблені Байдою (М. Симчич), що засвідчують їх автентичність."
Скільський Дмитро

Звитяжці незборимої нації. Коломийська і Буковинська округи ОУН-УПА у світлинах

Подвійний клік по зображенню для перегляду в повний розмір

Зменшити
Збільшити

Інші зображення

  • Звитяжці незборимої нації. Коломийська і Буковинська округи ОУН-УПА у світлинах

Додаткова інформація

Автор Скільський Д.
Видавництво "Інші"
Формат А4 220x290
Обкладинка М`яка
Сторінок 130
Тип друку ілюстрована
Рік 2015

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

[profiler]
Memory usage: real: 31457280, emalloc: 31202392
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem